خدمات شرکت پارس ایده

شرکت پارس ایده نه تنها به کیفیت محصولات و قطعات یدکی اهمیت می‌دهد بلکه ارزش بسیار زیادی برای مشتریان خود قائل است. پشتیبانی و پاسخگویی این شرکت به صورت ۲۴ ساعته انجام می‌شود و تمامی سفارشات در کمترین زمان بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت به دست مشتریان می‌رسد. تمامی قطعات یدکی لوازم خانگی پارس ایده از جمله برند سیندرسون به شرط استفاده صحیح دارای گارانتی هستند. از دیگر مزایای این شرکت می‌توان به تنوع روش در تسویه حساب و ارائه مشاوره در امر راه‌انداری مرکز پخش قطعات در استان‌های مختلف کشور و همچنین تامین قطعات مورد نیاز اشاره کرد

واردات قطعات یدکی لوازم خانگی پارس ایده

شرکت پارس ایده توانسته در این چند سال فعالیت خود با واردات قطعات یدکی لوازم خانگی از کشورهایی مانند کره، چین، هند و سایر کشورها خدمات خوبی را در زمینه تامین به موقع قطعات یدکی مورد نیاز صنعت و بازار ارائه نماید.
سیستم توزیع مناسب و همچنین خدمات پس از فروش شرکت پارس ایده در حال حاضر پاسخگوی بیش از ۱۰۰۰ فروشگاه قطعات یدکی و بیش از ۱۴۰۰ تعمیرکار در سراسر کشور میباشد .

صادرات قطعات یدکی لوازم خانگی پارس ایده

از جمله اهداف شرکت پارس ایده می‌توان به بی‌نیاز کردن کشور در زمینه واردات قطعات یدکی لوازم خانگی و تولید آن‌ها در کشور اشاره کرد. این شرکت با راه‌اندازی خطوط مختلف تولید توانسته این قطعات یدکی لوازم خانگی را مشابه نمونه‌های خارجی تولید کند. این کار به صادرات قطعات یدکی لوازم خانگی به کشور عراق، پاکستان ،ارمنستان و آذربایجان کمک زیاده کرده است.